logo
dollar
euro

Перевізники Полтавщини вимагають підняття тарифів

16:35 22.01.2018 eye 1078
Перевізники Полтавщини вимагають підняття тарифів

Учора, 27 лютого, відбулось засідання круглого столу за участю представників фірм-перевізників, громадськості, структурних підрозділів ОДА та Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Перевізники вимагали негайного підняття вартості проїзду. Натомість представники громадськості акцентували увагу на тому, що для більшості потенційних пасажирів здорожчання проїзду боляче вдарить по сімейному бюджету, зважаючи на розміри зарплат та пенсій.

Щоб детально розрахувати тариф, враховуючи всі його складові, в. о. директора Департаменту економічного розвитку Дмитро Орлов запропонував перевізникам надати документи фінансово-господарської діяльності. Адже тариф має бути економічно обґрунтованим. На таку пропозицію спочатку відгукнулися три підприємства. Решта учасників зібрання таки погодилися у другій половині дня надати відповідні документи і продовжити консультації.

Наступного тижня стартує громадське обговорення підвищення тарифів на проїзд. У вівторок-середу має відбутися розширене засідання за участі перевізників, представників громадських організацій, відповідних підрозділів облдержадміністрації та контролюючих органів (Антимонопольного комітету України, Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті тощо.


Наверхнаверх