logo
dollar
euro

На полтавській школі № 11 встановлять меморіальну дошку загиблому герою Валерію Боняківському

7:36 28.02.2015 eye 568

27 лютого відбулось перше у 2015 році засідання комісії з питань найменування та перейменування елементів міського середовища та інфраструктури, увічнення пам’яті осіб та людей, яке провела заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Порохня.

Комісія прийняла рішення про  встановлення меморіальної дошки Валерію Боняківському, на фасаді ЗОШ №11, де він навчався у 1977-1988 роках. Валерій загинув під с. Піски Донецької області. Указом Президента України від 31 жовтня 2014 року,  він був посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Комісія рекомендувала , у рамках міський заходів з відзначення 80-ї річниці від Дня народження Василя Симоненка, управлінням освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради відкрити кімнати імені Василя Симоненка в загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Крім того, виконуючи  постанову Верховної Ради України від 13 січня 2015 року "Про увічнення пам’яті Героїв України, які віддали своє життя за свободу і незалежність України", члени комісії до імовірних місць прив’язки майбутньої Алеї пам’яті Героїв України у Полтаві запропонували Панянський узвіз.


Наверхнаверх