logo
dollar
euro

На Полтавщині обирають довгобуди, які завершать і пристосують для переселенців

21:31 17.10.2017 eye 631

У чотирьох районах Полтавської області є недобудовані об’єкти високого рівня готовності, що можуть бути пристосовані для поселення людей, які були змушені залишити свої домівув в зоні війни.

Про це під час засідання розширеної колегії ОДА повідомив начальник управління капітального будівництва облдержадміністрації Сергій Шульга.

На Полтавщині вирішили першочергово добудовувати два будинки. Обидва ― у Решетилівському районі. Йдеться про гуртожиток шахового клубу у самій Решетилівці, на добудову якого орієнтовно потрібно біля мільйона гривень, і спальний корпус табору "Світанок" у селі Сухорабівка. Добудова якого  коштуватиме орієнтовно 6 мільйонів гривень. У цьому корпусі  можна буде розмістити 32 родини, а в майбутньому – можна використовувати за призначенням, для дитячого відпочинку.

Кріс того,  керівництво Пирятинського району та райцентру пропонують включити у програму добудову багатоквартирного житлового будинку у селі Замостище на вул. Панаса Мирного, 134. 90-квартирна багатоповерхівка знаходиться за 5 км від райцентру. Очільники Пирятина і району обіцяють налагодити транспортне сполучення  й долучитися до добудови на умовах співфінансування. Пирятинська мерія готова за кошти бюджету добудувати один з під’їздів. Щоправда, є юридичне перешкоди: в будинку вже зареєстровані, хоча й не проживають, понад 100 людей.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло наголосив, що  керівники решти районів повинні провести більш детальний моніторинг недобудованих. Пропозиції щодо добудови об’єктів підвищеного рівня готовності  можна буде подавати до 5 числа кожного місяця. Адже обласна програма наразі діє, а якщо буде впроваджена ще й державна, то  є нагода вирішити проблеми  довгобудів. Таким чином райони отримають житло не лише для переселенців із тимчасово окупованих територій, а й для учасників АТО.


Наверхнаверх