logo
dollar
euro

Голова Полтавської облради звернув увагу на випадки визнання придатними до мобілізації хворих на туберкульоз

3:31 24.10.2017 eye 853

26 лютого відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та регіональної ради з питань взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Вів засідання перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Взяв в ньому участь голова обласної ради Петро Ворона.

До порядку денного були внесені і розглянуті питання: про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету області за 2014 рік; про об’єкти незавершеного будівництва, що мають ступінь будівельної готовності не менше, ніж вісімдесят відсотків, та можуть бути пристосовані до потреб вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій; про надання соціального супроводу, оздоровлення і санаторного лікування та оформлення пільг учасникам АТО, які підлягають весняній демобілізації.

Петро Ворона вніс пропозицію розробити проект обласної Програми, яка включатиме конкретні заходи з надання допомоги учасникам бойових дій на Сході України: соціальна адаптація, професійне навчання, працевлаштування, оздоровлення та ін.

Також під час засідання голова облради звернув увагу директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Віктора Лисака на випадки, коли медичні комісії при військкоматах визнають придатними до несення військової служби та мобілізації до Збройних сил осіб із серйозними захворюваннями, зокрема на туберкульоз.

Депутат обласної ради Степан Бульба порушив проблему постачання у заклади торгівлі "соціального хліба" для малозабезпечених верств населення.


Наверхнаверх