logo
dollar
euro

Міжнародні компанії проведуть фінансову діагностику ДП "Полтавський комбінат хлібопродуктів", ДП "Чутове" й іще 28 державних підприємств

3:43 14.12.2019 eye 1249

Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з міжнародними компаніями проводить внутрішні перевірки та фінансові діагностики підпорядкованих підприємств.

Спільними зусиллями будуть перевірені 30 підприємств. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко на зустрічі з представниками провідних міжнародних компаній, повідомляє міністерська прес-служба.
Міністерство залучило до співпраці такі компанії як: BDO, Deloitte, KPMG, EY (Ernst &Young), PWC, Baker Tilly, Avellum.

Основна мета співпраці - зменшити корупційні ризики та підвищити ефективність і прибутковість державних підприємств через забезпечення прозорості їх діяльності.

"Найближчим часом Урядом планується залучення значних обсягів фінансування.  Близько 8 млрд. доларів планується залучити саме в аграрний сектор. І ми маємо дати потенційним інвесторам відповідні пропозиції. Фінансова діагностика підприємств необхідна в першу чергу для розуміння поточного стану кожного підприємства та необхідних обсягів інвестицій. З огляду на результати фінансової перевірки буде створено модель розвитку кожного підприємства та затверджено план дій", - зазначив Міністр.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх