logo
dollar
euro

Новий в.о. головного міліціонера Полтавщини перші свої години перебування на посаді присвятив громаді

10:31 25.02.2015 eye 1199

Наказом Міністра внутрішніх справ України виконуючим обов’язки начальника УМВС Полтавщини призначено полковника міліції Олега Володимировича Беха, який до цього очолював Управління боротьби з організованою злочинністю ГУМВС України в Одеській області.

Раніше пан Бех обіймав аналогічні посади в Миколаївській та Івано-Франківській області. Також працював заступником начальника Антикорупційного бюро Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю МВС України.

Олег Бех народився 1 січня 1976 року, має вищу юридичну освіту – в 2000 році закінчив Національну академію внутрішніх справ (спеціальність за освітою по диплому правознавство).

У Полтаві особовому складу обласної міліції нового керівника представив начальник Департаменту кадрового забезпечення МВС України генерал-майор міліції Віктор Слівінський. На заході були присутні голова Полтавської облради Петро Ворона, заступник голови Полтавської обласної держадміністрації Олег Пругло, прокурор області Ян Стрелюк, начальник СБУ в Полтавській області Олександр Кривич. Про це повідомляє ВЗГ МВС України в Полтавській області.

Речник обласної міліції Юрій Сулаєв повідомив на своїй Фейсбук-сторінці, що, "після офіційного представлення, перші свої години перебування в посаді очільник УМВС Полтавщини присвятив громаді. Зустріч почалася із вшанування загиблих воїнів АТО хвилиною мовчання. Далі Олег Володимирович розповів про себе, відповів на запитання присутніх та запевнив, що спілкування з громадою буде систематичним. Тож побажаємо успіхів у нелегкій роботі в непрості часи. І замість необґрунтованої критики давайте підтримаємо людину, яка прагне зробити міліцію Полтавщини кращою!"


Наверхнаверх