logo
dollar
euro

У Полтаві з'явилося нове місце де можна оформити закордонний паспорт

9:45 03.07.2013 eye 2760
У Полтаві з'явилося нове місце де можна оформити закордонний паспорт

2 липня, відбулося урочисте відкриття робочого місця з надання адміністративних послуг з прийому та оформлення документів для виїзду закордон.

Зміна місця розташування зумовлена тим, що нове приміщення більш пристосоване для громадян з обмеженими можливостями, так-як знаходиться на першому поверсі, в центрі міста, за адресою, провулок Шкільний, 4, куди зручно добиратися з будь-якого куточка міста.

Раніше пункт прийому громадян знаходився у приміщенні Управління Державної міграційної служби, по вул. Пушкіна 63. Нове місце розташування допоможе впоратися з тиснявою та чергами, що виникли в результаті пожвавлення звернення громадян для подачі та оформлення документів для виїзду закордон.

Зазначимо, що кількість звернень щодо надання адміністративної послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон збільшилася на 54,4 %  у порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.

З метою покращення обслуговування громадян, нове приміщення обладнане необхідною офісною технікою та обладнанням для виготовлення закордонних паспортів. Приміщення просторе, та може розмістити велику кількість людей.

У відкритті взяли участь начальник Управління ДМС у Полтавській області, Шостак Сергій Борисович, та працівники Управління. Головний спеціаліст успішно прийняла перших відвідувачів, та надала громадянам адміністративні послуги та всю необхідну інформацію. Ті, хто першими звернулися до центру висловили своє задоволення новим місцем розташування та обслуговуванням.

Нагадаємо, що графік прийому громадян не змінився і проводиться з понеділка по четвер з 9.00 до 13.00, з 14.00 до 18.00, а в п’ятницю з 9.00 до 13.00, та з  14.00 до 16.45. Субота та неділя – вихідні.

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх