logo
dollar
euro

Держфінінспекція виявила низку порушень у Полтавському міському пологовому будинку

7:40 24.02.2015 eye 447

Фахівці Держфінінспекції в Полтавській області під час ревізії міського клінічного пологового будинку, за період фінансово-господарської діяльності з 01.01.2010 по 31.12.2014, виявили низку порушень що призвели до втрат фінансових ресурсів.

Зокрема, зафіксовано недоотримання фінансових ресурсів: місцевим бюджетом внаслідок неперерахування коштів, в сумі 20 тис.грн, які були утримані із заробітної плати працівників установи (в 2010-2014 роках) як суми, видатки за якими проведені в минулих бюджетних періодах; пологовим будинком, в сумі 40 тис. грн, внаслідок лікування хворих з інших міст та районів області за рахунок коштів затверджених на лікування дорослого населення, що мешкає в місті Полтаві.

Крім того, виявлено не відшкодовання витрат, за лікування мешканців Диканського та Машівського районів, відповідно до умов Договорів про надання медичних послуг з Диканською та Машівською центральними районними лікарнями, в сумі майже 20 тис. грн; переплата заробітної плати: за фактично невідпрацьований час, виплат надбавок у завищених розмірах та невірного розрахунку відпускних, на загальну суму майже 17 тис. грн. тощо.

Під час ревізії встановлені порушення частково усунуто.

За недостовірні дані, включені до бухгалтерської та фінансової звітності, а також ведення бухгалтерського обліку з порушенням встановленого порядку, на 5-х посадових осіб складені протоколи про адміністративну відповідальність.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру міста Полтави та Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Полтавської міської ради.


Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх