logo
dollar
euro

Голова Полтавської ОДА на Новосанжарщині зустрівся з родинами загиблих воїнів

8:49 23.02.2015 eye 1142

У день вшанування Героїв Небесної Сотні голова Полтавської ОДА у Новосанжарському районі відвідав родини загиблих учасників АТО.

Разом із головою райдержадміністрації Сергієм Бульбахою та головою районної ради Геннадієм Супруном Валерій Головко у Нових Санжарах зустрівся з мамою Максима Зубицького - Октябриною Дмитрівною.

Керівник області привіз подарунки для родини і для донечок Максима й особисто зателефонував керівнику УМВС України в Полтавській області та попросив взяти під особистий контроль розслідування пограбування загиблого героя – невідомі вкрали банківську картку й встигли зняти з неї чималу суму.

Також Валерій Головко відвідав сім’ю загиблого під Ілловайськом Віктора Ходака з Шедієвого. Гостей зустріли мама і сестра героя. Ганна Володимирівна згадувала сина, розповідала про те, як шукала його тіло серед сотень могил безіменних героїв і таки знайшла через три місяці після його поховання в Дніпропетровську. Разом з сім’єю керівники області та району відвідали могилу захисника України, поклали квіти. Валерій Головко пообіцяв Ганні Володимирівні допомогти навесні з ремонтом будинком.

Голова облдержадміністрації пообіцяв мамам обох героїв, що особисто потурбується про встановлення пам’ятників і Максиму, і Віктору.


Наверхнаверх