logo
dollar
euro

Президент України вручив зірку Героя України родині кременчужанина Ігоря Сердюка

12:49 21.02.2015 eye 663

20 лютого в річницю Революції Гідності, в Києві, в Мистецькому Арсеналі Президент України Петро Порошенко вручив 107 орденів "Золота Зірка" Героя України рідним та близьким Героїв Небесної Сотні.

"Від імені усього Українського народу – щира подяка Вам, матері та батьки, за те що виростили таких мужніх і прекрасних синів та дочок. І доземний уклін синам та дочкам, які втратили батьків", – сказав Президент, звертаючись до присутніх.

Багато хто не стримував сліз. Багато нагород з рук Президента отримали діти, яких тримали на руках рідні Героїв. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання.

За словами Глави держави, Україна кожного 20 лютого відзначатиме День Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи Україну. "Завдяки їхній самопожертві ми живемо і дихаємо, і маємо унікальний шанс змінити країну на краще, і не дай Боже нам його змарнувати", – сказав Президент.

На церемонії нагородження була присутні батьки,  дружина та донька кременчужанина Ігоря Сердюка, котрий  загинув 18 лютого 2014 на Майдані Незалежності.


Наверхнаверх