logo
dollar
euro

На Полтавщині полегшили тягар комунальних платежів сім’ям учасників АТО

13:04 20.02.2015 eye 552

20 лютого виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення "Про затвердження Положення про порядок звільнення від сплати в 2015 році за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій незалежно від форми власності житлового фонду за рахунок коштів міського бюджету учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Кременчука".

Право на звільнення від сплати за вищезгадані послуги надається учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей за місцем реєстрації у Кременчуці, незалежно від кількості зареєстрованих у квартирі  чи будинку осіб та загальної площі квартири. У разі реєстрації учасників АТО та членів їх сімей за різними адресами , пільга  надаватиметься  лише на одну квартиру або будинок за вибором.

Пільга не діятиме у разі встановлення учаснику АТО статусу згідно з Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", але не раніше місяця звернення про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг відповідно до встановленого статусу.

До членів сім’ї учасників антитерористичної операції належать дружина (чоловік), неповнолітні діти (до 18 років).

Для звільнення від сплати за послуги з утримання будинків та прибудинкових територій заяву та  відповідні документи  теба подавати до департаменту праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради.


Наверхнаверх