logo
dollar
euro

Рятувальники перемогли в змаганнях з настільного тенісу решту "силовиків" Полтавщини

7:59 25.05.2017 eye 521

Учора, 19 лютого, у спорткомплексі Полтавського університету економіки і торгівлі відбувся чемпіонат Полтавської обласної організації ФСТ "Динамо" України з настільного тенісу серед працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб за програмою обласних комплексних змагань "Спартакіада-2015".

У командному заліку перемогу здобула команда ГУ ДСНС, друге місце виборола команда з управління МВС, третє – команда ГУ ДФС.

Переможцем чемпіонату в особистому заліку став Сергій Кійло (ГУ ДСНС), друге місце посів Віктор Лисенко (УМВС), третє – Василь Степанишин (ГУ ДФС).

Переможці та призери отримали кубки, цінні подарунки, медалі та грамоти, повідомляє ВЗГ УМВС Полтавщини.