logo
dollar
euro

Дії посадовців місцевих органів влади, які возили бюджетників на "Антимайдан", перевіряє прокуратура Полтавщини

9:36 20.02.2015 eye 910

За дорученням Генерального прокурора України Віктора Шокіна органи прокуратури Полтавської області проводять перевірки законності дій посадовців місцевих органів під час Революції Гідності.

Зокрема, прокуратурою області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом організації поїздок у грудні 2013 року, січні та лютому 2014 року жителів Полтавської області в Києві для участі на  Антимайдан.

Наразі  встановлено факти організації посадовими особами місцевих адміністрацій Пирятинського, Лохвицького, Гадяцького та інших районів області поїздок до міста Києва для участі в масових акціях.

Під час досудового розслідування перевіряється правомірність дій посадових осіб із залучення працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, працівників медичних та інших державних установ до участі в масових акціях, а також встановлюються особи, які брали в них участь, та їх причетність до масових заворушень.

Прокуратура області закликає небайдужих громадян  повідомити  правоохоронні органи про факти перешкоджання вільному виявленню своєї політичної позиції, примусове залучення працівників бюджетних організацій до різних заходів, інші неправомірні дії посадовців під час Революції Гідності, якщо маються таку інформацію. За необхідності правоохоронці гарантують конфіденційність.


Наверхнаверх