logo
dollar
euro

У Полтаві Міністр агрополітики пообіцяв запровадити підтримку сімейних фермерських господарств за європейською моделлю

17:35 19.02.2015 eye 461

Сьогодні, 19 лютого Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко перебував з одноденною робочою поїздкою у Полтавській області.

Олексій Павленко зустрівся з головою Полтавської облдержадміністрації Валерієм Головком та провів нараду з керівниками аграрних підприємств області. На початку наради присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Також Олексій Павленко поклав квіти до меморіальної стели Героям.

Міністр представив стратегію дій уряду та аграрну стратегію міністерства, які базуються на дерегуляції сектору, євро інтеграції, відкритті світових ринків та боротьбі з корупцією. Потім відбулося обговорення ситуації в сільському господарстві регіону, обговорили також хід підготовки до весняно-польових робіт.

Виступаючи перед присутніми, Міністр зазначив, що Мінагрополітики планує запровадити підтримку сімейних фермерських господарств за європейською моделлю. Європейська модель передбачає залучення малих сільськогосподарських виробників в організований аграрний ринок. Одним із засобів підтримки малих господарств є нормативно-правове визнання сімейних фермерських господарств, визначення умов їх оподаткування, унормування за європейською практикою локальних аграрних ринків.

Також Міністр повідомив про ініціативу міжнародних інвесторів виділяти кошти на підтримку малого та середнього аграрного бізнесу. Про це повідомила прес-служба Мінагрополітики.


Наверхнаверх