logo
dollar
euro

Полтаву відвідав Почесний Консул Азербайджанської Республіки у Харкові

13:04 22.10.2017 eye 459

19 лютого голова обласної ради Петро Ворона та перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло зустрілися з Почесним Консулом Азербайджанської Республіки у Харкові паном Афганом Салмановим, який перебуває на Полтавщині з робочим візитом.

Учасники зустрічі, зокрема, говорили про трагічні події у місті Ходжали у ніч з 25 на 26 лютого 1992 року. Констатували, що конфлікт між вірменським та азербайджанським народами та його наслідок - Ходжалинська трагедія - відбулися за безпосередньої участі третьої сторони, яка сьогодні має інтереси вже на українській землі.

Співрозмовники відзначили право кожного народу самостійно вирішувати свою долю, важливість розв’язання конфліктних ситуацій мирним шляхом.

Петро Ворона подякував за підтримку України Азербайджанською Республікою, яка визнала територіальну цілісність Української держави на міжнародному рівні.

Було наголошено на необхідності збереження взаєморозуміння і довіри, які незмінно притаманні українсько-азербайджанським відносинам, подальшому розвитку дружніх стосунків між українським та азербайджанським народами, розглянуто перспективи економічної співпраці.


Наверхнаверх