logo
dollar
euro

ПолтНТУ увійшов до 20-ки кращих українських вишів за рейтингом Ranking Web of Universities

15:15 19.02.2015 eye 1070
ПолтНТУ увійшов до 20-ки кращих українських вишів за рейтингом Ranking Web of Universities

За рік університет стрімко здолав 91 сходинку, посівши 16 місце серед 297 вишів України.

12 лютого оприлюднено щорічний світовий web-рейтинг університетів Ranking Web of Universities (January 2015). Він охоплює 12 000 вищих навчальних закладів з усього світу. Українську частину рейтингу очолив Київський національний університет ім. Т. Г. Шевченка, друге місце – за НТУ "Харківський політехнічний інститут". Третє та четверте місце посіли НТУУ "Київський політехнічний інститут" та ХНУ ім. Каразіна. Про це повідомляє Українська правда.

До 20-ки лідерів увійшов  і Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, котрий  за рік здолав 91 позицію та посів 16 місце у загальнонаціональному рейтингу. Варто зазначити, що на це суттєво вплинула прогресивна та відкрита політика університету в сфері інформаційної діяльності, що повністю співпадає з Програмою розвитку університету, розробленою ректором Володимиром Онищенко , яка постійно виконується: інформація про наукову, освітньо-виховну та національно-патріотичну  діяльність університету оперативно надходить як на офіційний сайт вишу, так і в усі місцеві та загальнонаціональні засоби масової інформації.

Під час складання рейтингу Ranking Web of Universities розробники керуються багатьма критеріями популярності вишу, оцінюючи змістовну та інформаційну складову web-сайту навчального закладу, кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту, кількість прямих зовнішніх посилань на офіційний ресурс, його цитованість, кількість завантажених на сайт файлів, об’єм викладеної інформації за рік (кількість інформаційних матеріалів та статей, фото- та відеоматеріалів).

Загалом, більшість лідерів української частини Webometrics Ranking of World's Universities суттєво поліпшили свої показники у глобальному рейтингу, продемонструвавши відчутну динаміку у світовому рейтинг-листі.


Наверхнаверх