logo
dollar
euro

На Полтавщині складено 121 протокол на порушників полювання

13:44 19.02.2015 eye 395

В області завершується облік диких тварин і, разом з цим, підбиваються підсумки сезону полювання, повідомляє прес-служба Полтавського ОУЛМГ.

За інформацією сектору лісового та мисливського господарства Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства,  що найчастіше виявляли порушення частини першої ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: порушення правил полювання (полювання без належного на те дозволу, в заборонених місцях, у заборонений час, забороненими знаряддями або способами, на заборонених для добування тварин, допускання собак у мисливські угіддя без нагляду, полювання з порушенням установленого для певної території (регіону, мисливського господарства, обходу тощо) порядку здійснення полювання, яке не мало наслідком добування, знищення або поранення тварин, а також транспортування або перенесення добутих тварин чи їх частин без відмітки цього факту в контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання та в дозволі на їх добування.

Загалом було проведено 825 рейдів, складено 121 протокол на порушників, яким доведеться відшкодувати збитки у розмірі 20 тис. грн.


Наверхнаверх