logo
dollar
euro

Сьогодні у Кременчуці покажуть документальний фільм про захисників Донецького аеропорту

10:30 19.02.2015 eye 633

19 лютого о 15.00 у Кременчуці у Міському палаці культури покажуть документальний фільм про захисників донецького аеропорту "Добровольці Божої чоти".

Фільм режисерів Леоніда Кантера та Івана Рясного уже протягом кількох місяців іде у кінотеатрах України, до Кременчука його привезуть за ініціативи ГО "Штаб підтримки армії". Головні герої фільму бійці українського добровольчого комплексу "Правий сектор".

Після завершення фільму відбудеться спілкування глядачів з режисерами та одним із головних героїв фільму Олександром Биком, який є і автором пісні "Добровольці Божої чоти".

Коротко про стрічку:

Режисери Леонід Кантер та Іван Ясній у Пісках та Донецькому аеропорту відзняли фільм під назвою "Добровольці Божої Чоти". Так військові, які служать на периметрі, мимоволі стали героями стрічки. Автори кажуть: постановок не було, вони знімали реальне життя та реальну війну.

Ініціатором зйомок  був український продюсер, режисер та мандрівник Леонід Кантер. Більше того, всі екстремальні кадри з Донецького аеропорту належать йому.

Фільм знімали без сценарію, знімальна група просто слідувала за своїми героями. Основними локаціями є найбільш важкі і водночас найбільш знакові для української армії місця – Донецький аеропорт та село Піски. Події у стрічці розвиваються лінійно. Спочатку режисери ніби знайомлять глядача із героями (у прямому значенні цього слова) – бійцями ДУКу – Добровольчого українського корпусу. Вони ж – бійці "Правого Сектору", які добровольцями пішли на фронт. Саме слово  "добровольці" і вражає найбільше, коли бачиш, через яке пекло пройшли хлопці. Без примусу. За власним бажанням. З власної ініціативи. Зокрема, вже після фільму, один із режисерів сказав, що мета стрічки – це насамперед показати, що насправді є за що воювати, і що воювати треба. І йому хотілося б, щоб після перегляду фільму питання ухилення від мобілізації вирішилося.


Наверхнаверх