logo
dollar
euro

Японська кухня у вашому домі

8:40 17.10.2017 eye 312
Японська кухня у вашому домі

Батьківщина суші - Південно-Східна Азія. Як часто трапляється з древніми кухнями, до яких безсумнівно належить японська кухня, суші відноситься не стільки до кулінарного шедевру та вишуканості, скільки до зручного способу зберігання продуктів.

Вперше сиру рибу і рис японці з'єднали для зберігання саме риби. А сталося це в VI столітті. Тушки риби щільно обкладали рисом і поміщали в барила і посипали сіллю. Протягом декількох тижнів йшов процес природного бродіння. Потім рибу їли, а рис викидали. Це звичайно велике марнотратство, але ж тоді ще не існувало холодильників, і була ймовірність отруєння. Запах і смак риби був жахливий, до речі, деякі токійські ресторани до цих пір виставляють в меню екзотичні суші, приготовлені саме таким чином. Потім до риби стали подавати відварений рис, а через деякий час приправляти оцтом і цукром. До речі, є думка, що і в соєвий соус стали вмокати рибу для того, щоб відбити неприємний запах і перебити смак.

Японське традиційне блюдо - роли і суші, за останній час стало так популярно в нашій країні, що вже, напевно, практично кожному знайомий смак цих делікатесів японської кухні.

Наша компанія "Екіпаж-Сервіс" пропонує вам оцінити вишуканий смак японських страв, не тільки в ресторані або кафе, але й не виходячи зі свого дому чи офісу. Доставка суші у Львові здійснюється оперативно і недорого, якщо ви замовите цю послугу у нас на сайті.

Безперечно, це дуже зручний варіант - замовити суші додому у Львові, адже вам не доведеться думати, що запропонувати на вечерю сім'ї або гостям після нелегкого трудового дня. Широкий асортимент продукції, яку ми пропонуємо, неодмінно приємно вас здивує. Адже ми співпрацюємо з різними кафе і ресторанами, а відповідно, готові доставити вам пікантні, екзотичні і завжди свіжі суші саме з того закладу, який вам до душі. При цьому, варто зазначити, що у нас одні з найнижчих цін у Львові, а також незмінно високу якість страв. Замовити суші у Львові з компанією "Екіпаж-Сервіс" - це зручно, легко і доступно. Ваші друзі, знайомі, родичі залишаться задоволені зручністю і швидкістю доставки замовлення, а також якістю сервісу в цілому.

Замовлення суші у Львові - можна зробити цілодобово і в будь-який день тижня, тому як ми працюємо без свят і вихідних. У будь-який день і навіть вночі ми залишаємося разом із вами, і завжди готові прийти на допомогу. Якщо у вас немає бажання витрачати свій час на те, щоб накрити стіл і підібрати меню, то просто зверніться до нас і замовте суші або роли до свого столу. Доставка суші у Львові з нашою компанією - це легко, зручно і доступно.


Наверхнаверх