logo
dollar
euro

Лялькова мініатюра - незвичайне чарівне життя

9:21 18.02.2015 eye 1616
Лялькова мініатюра - незвичайне чарівне життя

Лялькова мініатюра - захоплююче заняття по створенню та колекціонуванню лялькових мініатюрних будиночків з оформленням інтер'єрів і вбрання різних кімнат.

Майстри в усьому світі давно захоплювалися створенням казкового світу лялькової життя. Адже ідея створювати мініатюрні ігри тягнеться ще з дитинства, коли кожній дитині хотілося пограти в чарівний світ ляльок і мініатюрних будиночків.

Зараз це стало серйозним хобі, коли створюються прообрази окремих кімнат: кімнати для принцеси, кухні, робочої майстерні рукодільниці, їдальні, кімната нареченої та інші.

Важливими елементами в ляльковій мініатюрі є аксесуари. Мінімалістичні предмети, точні копії натуральних аксесуарів і предметів інтер'єру дивують і розчулюють своєю оригінальністю, тому, вони зроблені з таких же матеріалів, що й справжні: порцеляновий посуд, металеві каструльки і чайнички, скляні мініатюрні глечики, металеві праски, текстильні парасольки з рюшами, швейна машинка - немов її натуральна копія, а також дерев'яні меблі, садовий інвентар у точності повторюють звичайні предмети. Розмір мініатюри - 1:12 - найпопулярніший розмір у колекціонуванні (як у відомому ляльковому Будинку Мрії від ДеАгостіні).

Мініатюрні будиночки, румбокси настільки зачаровують і захоплюють, що складно втриматися, щоб не представити себе мешканцем цієї прекрасної міні-країни з її чарівним світом. Ви хочете побудувати будинок своєї мрії, або подарувати будинок мрії сестричці, доньці чи подрузі - така мініатюра допоможе Вам втілити всі Ваші мрії, адже ефект візуалізації в досягненні мрії ніхто не відміняв.

Купити лялькову мініатюру можна в Києві або замовити відправку по Україні на сайті http://artlavka.com.ua/c277_276-Kukolnaya_miniatyura. Лялькова мініатюра - прекрасний вид колекціонування, а також чудова ідея для подарунка близьким і рідним.

Зайнятися ляльковою мініатюрою може кожен. Все, що вам необхідно, це придбати будинок-мініатюру (румбокс або ляльковий будиночок), а далі просто купувати у нас аксесуари для створення власних неповторних інтер'єрів. Ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент мініатюр найрізноманітніших стилів. У нас ви знайдете будинок, меблі, посуд, текстиль, світильники, кухонне приладдя та інші аксесуари. Можливо, мистецтво мініатюри - це те, що захопить вас на все життя. Пройдіться по нашим розділах і пориньте в це незвичайне мініатюрне лялькове життя!


Наверхнаверх