logo
dollar
euro

Молодик на Полтавщині "розібрався" з родичкою – жорстоко вбив її собаку

11:36 17.02.2015 eye 759

Сталося це в селі Ряське, Машівського району. 23-річний родич власниці німецької вівчарки, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, жорстоко вбив собаку та прив’язав її труп металевим ланцюгом до ручки вхідних дверей будинку.

- Молодик, не приховує прямого умислу, який виник на ґрунті неприязних відносин з потерпілою. У такий спосіб він вирішив з’ясувати стосунки з родичкою, - повідомляє Олександр Пиляй, керівник місцевої міліції.

За інформацією начальника райвідділу, собака дістала смертельні травми тулуба і серйозні ушкодження голови внаслідок поранення господарськими вилами і нанесення сильних ударів об асфальт.

У рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 299 Кримінального кодексу України за фактом знущання над твариною з хуліганських мотивів, тіло вівчарки направлено на ветеринарно-медичне дослідження. Вирішується питання про проведення психіатричної експертизи відносно чоловіка, який познущався над твариною. Якщо вину молодика буде доведено в судовому порядку, йому загрожує до 6 місяців арешту.


Наверхнаверх