logo
dollar
euro

12 спортсменів Полтави цього року отримуватимуть стипендію міського голови

7:08 17.10.2017 eye 253

Цього року збільшено склад спортсменів, які отримуватимуть іменні стипендії міського голови, з семи до дванадцяти осіб. Збільшилась і сама стипендія: відтепер вона становить 500 гривень. Про це повідомляє прес-служба міськради.

Склад стипендіатів затверджено наприкінці минулого тижня на засіданні колегії з питань фізичної культури і спорту при управлінні у справах сім`ї, молоді і спорту Полтавського міськвиконкому  з розгляду матеріалів щодо надання стипендії міського голови кращим спортсменам міста у 2015 році за результатами спортивних досягнень у 2014 році за  поданням  ШВСМ, ДЮСШ, СДЮСШОР та федерації міста Полтави.

Вирішено надати іменну стипендію міського голови:

1. Олександру Погребняку, кандидату у майстри спорту України з боксу, члену резервної збірної національної команди України, чемпіону України серед молоді, учаснику чемпіонату Європи серед молоді.

2. Ользі Явтушенко, кандидату у майстри спорту України з дзюдо, дворазовій срібній призерці чемпіонатів України, чемпіонці міжнародного турніру у 2014 році.

3. Владиславу Мальованому, чемпіону чемпіонату України серед юнаків, чемпіону відкритого чемпіонату Сумської області з боксу.

4. Євгенію Дубницькому, майстру спорту України з плавання, багаторазовому призеру чемпіонатів України та Полтавської області.

5. Олександрі Білоус, кандидату у майстри спорту України з хокею на траві, члену резервного складу національної збірної України, срібній призерці юнацького чемпіонату Європи.

6. Євгенію Малиновському, кандидат в майстри спорту України з легкої атлетики, чемпіону України серед юнаків на дистанції 200 м, постійному члену збірної команди Полтавської області.

7. Дар'ї Рябцевій, кандидату у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ, чемпіонці України серед юніорів, учасниці чемпіонату Світу серед кадетів у 2014 році (5 місце), і, до слова, повній сироті.

8. Богдану Касьяну, майстру спорту України з плавання, багаторазовому призеру чемпіонатів України, срібному призеру чемпіонату Європи у 2014 році.

9. Артему Кривенку, кандидату у майстри спорту України, бронзовому призеру чемпіонату України з вільної боротьби.

10. Андрію Безуглому, майстру спорту України, члену резервної національної збірної команди України, багаторазовому призеру чемпіонатів України з веслування на байдарках і каное у 2014 році.

11. Анастасії Завалій, майстру спорту України, кандидатці основного складу Національної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, фіналістці чемпіонату Європи з плавання у 2014 році.

12. Олександру Хижняку, майстру спорту міжнародного класу, чемпіону Світу, чемпіону Європи, члену національної збірної команди України з боксу.

Також на колегії обговорювалися питання щодо затвердження норм витрат на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів серед спортсменів. Вирішено у 2015 році збільшити норми харчування спортсменів до 30%.


Наверхнаверх