logo
dollar
euro

Полтавцям закордонних паспортів доведеться почекати

13:53 02.07.2013 eye 313
Полтавцям закордонних паспортів доведеться почекати

Про це, з посиланням на державну міграційну службу повідомляє ВЗГ УМВС України в Полтавській області. Про ймовірні затримки з видачею закордонних паспортів говорив сьогодні на брифінгу голова Державної міграційної служби України Микола Ковальчук.

Затримка є тимчасовою, заявив очільник відомства, і пов'язана зі зміною виробника бланків паспортів.  Як повідомлялось раніше,  26 червня 2013 року ДМС України проведено тендерну процедуру закупівлі бланків паспортів громадянина України для виїзду за кордон в одного учасника - Державного підприємства "Поліграфкомбінат "Україна". Процедура оформлення необхідних документів триватиме близько тижня, після чого поліграфкомбінат "Україна" зможе розгорнути повномасштабне виробництво. Вже з 8 липня стане можливим укладання контракту з виробником і відвантаження бланків паспортів у штатному режимі.

Державна міграційна служба, за словами її голови, вживає заходи, щоб ті, хто подав документи для оформлення паспорта протягом 30 днів, отримали документи вчасно. Виходить, постраждають ті, хто більше заплатив – з більшою вірогідністю затримка видачі документу торкнеться тих, хто звертався за терміновим оформленням закордонного паспорта.

Щодо біометричних паспортів, то громадянам протягом найближчих, як мінімум, трьох місяців "заморочуватись" не доведеться. У такий термін планується напрацювати єдині зразки цього документу і подати на затвердження.


Наверхнаверх