logo
dollar
euro

Сейсмологи пояснили причину землетрусу на Полтавщині

15:57 16.02.2015 eye 851
Сейсмологи пояснили причину землетрусу на Полтавщині

3 лютого мешканці Гадяцького району Полтавщини відчули підземні поштовхи.

Інформація про землетрус надійшла в службу з надзвичайних ситуацій о 08.15 ранку, повідомляла ТСН. Сейсмічну активність підземних поштовхів оцінили у 4,6 бали. На дивні поштовхи скаржилися жителі п'яти населених пунктів району. Вони панікували, що у свердловинах газових підприємств регіону міг статися вибух.

Натомість в адміністраціях газових компаній заявили, що аварійних ситуації не виникало. Рятувальники об'їхали територію району, де відчувався землетрус, і поспілкувалися з місцевими жителями. Повідомлень про постраждалих чи загиблих не було. Житлові будинки не зазнали серйозних руйнувань.

Сьогодні під час апаратної наради у голови ОДА підтвердилось, що побоювання жителів сіл, яких "потрусило", мали певну рацію. Зокрема, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації Віктор Стеблянко повідомив, що за висновками сейсмологічної станції, відбулося зрушення порід від добутку нафти та газуЮ поінформувало ОКІА "Новини Полтавщини".


Наверхнаверх