logo
dollar
euro

Полтавці Дмитро Заєць та Ярослав Сушко стали чемпіонами світу з гирьового спорту

15:11 16.02.2015 eye 885
Полтавці Дмитро Заєць та Ярослав Сушко стали чемпіонами світу з гирьового спорту

Студентство  ПолтНТУ щоразу виборює звання кращих спортсменів нашої країни. Так, успіхам гирьовиків закладу за минулий рік можна лише позаздрити.    

Випускники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка Дмитро Заєць та Ярослав Сушко підкорили Чемпіонат світу з гирьового спорту. Підтримуючи талановите покоління, Міністерство молоді та спорту України присвоїло їм почесне звання Майстрів спорту міжнародного класу.

- Я почав займатись гирьовим спортом як вступив до Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Мені дуже пощастило з тренером. В нашому університеті секцією цього виду спорту займається Заслужений тренер України Павло Мандя. Почавши у нього тренуватись, я зрозумів, що це моя улюблена справа. – розповів журналістам Дмитро Заєць. – Надалі буду продовжувати розвиватись у цьому виді спорту.  Мені це дійсно цікаво, тому скоро вирушу підкорювати нові вершини на міжнародному рівні.

Ярославе, нам Дмитро розповів, що незабаром стартує Чемпіонат Європи з гирьового спорту, куди він збирається вирушити. А чи готуєшся ти до цього змагання?

- Звісно готуюсь, скоро вирушаю до Болгарії, де він і проходитиме. Та крім цього ми готуємось до Чемпіонату світу, що відбудеться у Дубліні. Сподіваємось на позитивні результати, намагатимемось гідно презентувати нашу країну на світовій арені.  

З нетерпінням чекатимемо результатів та нових досягнень студентів ПолтНТУ. Вітаємо спортсменів з присвоєнням почесного звання та бажаємо успіхів у навчанні і спорті.
Наверхнаверх