logo
dollar
euro

У Полтаві новоспечені військові зв’язківці прийняли присягу на вірність Україні

14:51 16.02.2015 eye 946

15 лютого півтисячі мобілізованих і добровольців, які проходять навчання в 179-му Полтавському об’єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв’язку прийняли присягу на вірність Україні.

На плацу вишикувалися понад дві тисячі курсантів, які зараз проходять навчання в центрі. Серед них мешканці Полтавської області, Херсонської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Кіровоградської, Луганської та Донецької областей. Понад 90% донеччан, котрі  здобувають тут спеціальність  військового зв’язківця є добровольцями. Підготовка військових зв’язківців у Полтаві триватиме до середини березня, після чого бійці поїдуть у розташування своїх частин.

Начальник навчально-тренувального центру Ігор Міцюк поінформував, що серед мобілізованих лише 5 відсотків не мають армійського досвіду і є  невелика кількість тих, хто воював у Афганістані.

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко стверджує, що "бійці повністю забезпечені всім речовим майном, харчами, медикаментами. Після закінчення навчального курсу вони відбудуть у місця постійної дислокації, де отримають засоби захисту та зброю".


Наверхнаверх