logo
dollar
euro

Специфіка духових шаф

20:10 23.10.2017 eye 348
Специфіка духових шаф

Духова шафа - це затребувана техніка, в якій можна готувати дуже смачні, ароматні та корисні страви. Однак потрібно не тільки знати, як здійснюється установка духової шафи, але і як правильно вибрати його.

Існує багато різновидів духових шаф, які володіють своїми специфічними особливостями. Слід окремо виділити вбудовану техніку, яка монтується безпосередньо в кухонний гарнітур. Також можна вибрати самостійний елемент, який монтується окремо від решти меблів, яка присутня в приміщенні.

Також можна розділити всі види виробів на два основні різновиди, які відрізняються за способом нагріву. Установка газової духової шафи є хорошим рішенням для будь-якої кухні. Однак виконувати роботи, пов'язані з його монтажем можна тільки в присутності фахівців, оскільки будь-які неточності або порушення можуть стати причиною появи певних проблем з газифікацією будинку. У цих шафах у дно духовки вбудовуються сопла конфорок, тому нагрівання їжі здійснюється знизу. Сучасні вироби додатково оснащуються всілякими елементами, за допомогою яких набувають певні функції. До таких елементів відноситься конвекційний вентилятор і електричний двигун.

Використовувати духову шафу, що працює від газу, економічно і зручно, проте він не підходить для застосування в будинках, де не підведено газ. Причому навіть така проблема цілком легко може вирішитися, якщо використовувати в процесі експлуатації приладу спеціальні газові балони. Зазвичай газові моделі забезпечуються спеціальною системою газ-контролю, тому користуватися ними завжди безпечно.

Установка електричної духової шафи є так само досить затребуваною. Такі моделі, як наприклад, духова шафа Pyramida F 101 AT, є дуже простими у використанні, а їх монтаж не викликає серйозних труднощів. Причому такі вироби, як правило, забезпечуються великою кількістю додаткових функцій, які неможливо зустріти в газовій техніці. У таких шафах потрібна температура досягається за короткий проміжок часу, а також встановлюється  така температура, яка необхідна для готування.

При цьому нагрів здійснюється не тільки знизу, але і може виконуватися з різних сторін і зверху. Однак така техніка під час роботи споживає величезну кількість електричної енергії, тому при постійному її використанні доведеться сплачувати досить значні комунальні платежі за електроенергію.

Додатково духові шафи відрізняються за кількістю функцій і розмірами, а також з інших дрібним параметрам.

Виконати роботи, пов'язані з монтажем абсолютно будь-якої шафи можна своїми руками, однак нерідко доводиться звертатися до фахівців під час установки газового приладу, оскільки існує ймовірність порушити систему газопостачання. Установка вбудованого духової шафи може виконуватися тільки тоді, коли даний прилад володіє всіма потрібними параметрами і певними габаритами, які відповідають конкретному місця, вибраного для монтажу. Тому доведеться досить довго вибирати техніку, а при цьому слід враховувати, що якщо прилад є електричним, то він повинен розташовуватися поряд з розетками, а якщо він газовий, то поруч з ним повинна бути можливість підвести газ.

Установка духових електричних шаф може здійснюватися практично в будь-якому місці, однак вони повинні розташовуватися в певній віддаленості від миття або інших джерел води. Розетка для цих приладів може бути справа або зліва, а її висота повинна бути більше, ніж 10 см від підлоги. Найкраще вибирати силову розетку, яка розрахована на потужність в 40А.

Особливу увагу потрібно приділити процесу підключення духової шафи до газопроводу або до електричної мережі, причому в першому випадку робота повинна виконуватися виключно фахівцями. Якщо електромережу в квартирі або будинку має гарну потужністю, то підключити техніку до неї не важко. При цьому потрібно постійно звірятися зі схемою, яка є в комплекті з устаткуванням. Для підключення необхідно застосовувати особливі роз'єми.

Після грамотної установки духової шафи можна без побоювань користуватися приладом за призначенням, а при цьому будуть виходити чудові страви за короткий проміжок часу і з мінімальними зусиллями.


Наверхнаверх