logo
dollar
euro

Навчання парапсихології і нетрадиційної медицини в Полтаві

16:13 17.10.2017 eye 1340
Навчання парапсихології і нетрадиційної медицини в Полтаві

Майстер Трансцендентальної Магії, дипломований спеціаліст Київського університету нетрадиційної медицини біоенергоіформотерапевт, парапсихолог, педагог, засновник організації "Товариство Духовного Розвитку" проводить набір на групові заняття по Магії і Парапсихології у м Полтава.

По закінченню курсу Ви опануєте знаннями технік і механізмів Магічного мистецтва. Навчіться системі зцілення за допомогою магічних символів, накладення рук, мантр, молитов, змов. Відкриєте здатність діагностики наявності, а також боротьби з енерговірусами в людині (порча, пристріту, прокляття). Оволодієте мистецтвом гадання на картах таро, 36, аурадіагностікі, роботи з маятником і магічними рамками, хіромантії. У програму навчання включені уроки з катехізису, окультизму, вивчення трансових станів.

Попередня консультація по телефону: (099) 958-01-69, (093) 353-52-87.

Email: Vgrinko1@gmail.com

pid-tekstom
Магія (лат. Magia, від грец. Μαγεία) - поняття, що використовується для опису системи мислення, за якої людина звертається до таємних сил із метою впливу на події, а також реального чи уявного впливу на стан матерії; символічна дія (обряд) або бездіяльність, спрямоване на досягнення певної мети надприродним шляхом.

Окультизм (від лат. Occultus - прихований) - загальна назва навчань і традицій, які вважають, що існують приховані і невідомі науці сили і явища в людині і космосі (природі), досвід яких доступний лише людям з "особливими здібностями" або "присвяченим".

Езотеризм (від грец. Ἐσωτερικός - внутрішній) - сукупність особливих способів сприйняття реальності, що мають таємний зміст і вираження в "психодуховних практиках".


Наверхнаверх