logo
dollar
euro

У Полтавській облраді підписали угоди на фінансування проектів територіальних громад

2:05 21.10.2017 eye 416

Гроші дадуть й на спортивного майданчика "Екстрим" у Миргороді

11 лютого в обласній раді відбулося урочисте підписання угод на фінансування проектів-переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2014 року.

Голова облради Петро Ворона відзначив, що, починаючи з 2010 року – року заснування конкурсу, обласна рада визначила переможцями 166 проектів. У конкурсі взяли участь територіальні громади з усіх районів області. Протягом п’яти років на розвиток територій спрямовано з обласного бюджету понад 5 млн. грн. На відміну від Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, який наразі припинив проведення Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування через відсутність коштів, обласна рада для стимулювання громад і підтримки місцевого самоврядування у нинішньому році виділила з обласного бюджету 958 тис. грн. Загалом проекти-переможці акумулюють понад 3 млн. грн. із різних джерел, включаючи кошти організацій-партнерів.

Сере цьогорічних переможців – миргородський  проект. Угоду про його фінансування підписали голова обласної ради Петро Ворона та Миргородський міський голова Сергій Соломаха. Минулого року  фахівці міської ради подали на обласний конкурс проект "Створення спортивного майданчика "Екстрим". Інноваційна пропозиція стала переможцем обласного конкурсу. Це перший в його історії проект, направлений на підтримку нетрадиційних видів спорту. На території України налічується близько 15 подібних майданчиків. А в області подібних комплекси взагалі немає. Вартість проекту - 120 тис. грн. З обласного бюджету дадуть 50 тис.грн, решту - виділять з міського. Розмістять майданчик на міському стадіоні "Старт".


Наверхнаверх