logo
dollar
euro

У бою під Саханкою загинув боєць "Азову" з позивним "Брат" родом з Полтавщини

10:52 24.10.2017 eye 1402

11 лютого під час штурму ворожого блокпосту поблизу селища Саханка загинув боєць полку особливого призначення "Азов" Дмитро Коряк (Брат).

Про це повідомляється на  Фейсбук-сторінці Батальйону спеціального призначення "Азов".

"У "Азові" Дмитро боровся за Україну з серпня. Мріяв про той момент, коли ми нарешті підемо в атаку. Брат говорив, що не можна просто стояти і чекати, поки у тебе влучить снаряд, і коли йшов у бій, то посміхався, бо крок за кроком звільняв нашу землю. Загинув Брат від осколкових поранень. Міна ворожого міномета розірвалась біля нього. Наш побратим героїчно загинув у нелегкому бою. Твоя смерть не буде марною. Помстимо смерть великого лицаря!".

Дмитро Коряк брав активну участь у Революції Гідності. Його побратим полтавець Анатолій Ханко так пише про друга в Фейсбук: "Дімка з Миргорода приїхав на Київський майдан з самого початку,пристав до нашої Свободівської сотні в палаці Жовтневому,і став невід'ємною частиною. Пройшов з нами всі протистояння з "ментами". Потім взяв на себе ношу по створенню Самооборони на Полтавщині. А в серпні сам став "ментом" і приєднався до нас в "Азов", вчора їхня сотня пішла в наступ, його підрозділ відповідав за напрям Саханка, а вночі москалі намагалися відбити їхні позиції. І Дімки не стало.....Сиджу і згадую рік нашої дружби, пробігають картинки з наших пригод,і на очі навертаються сльози... P.S. Фотографії немає, не любив він фоткатися. Знайшов... Захоплена облрада".


Наверхнаверх