logo
dollar
euro

На Полтавщині судитимуть злочинців, які шахраювали з банківськими кредитами

9:47 09.02.2015 eye 446

Прокуратурою Полтавської області затверджено та направлено до суду для розгляду по суті обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо трьох осіб, які упродовж 2013 року завдали одному з банків Кременчука понад 400 тис. грн. Збитків.

Під час досудового розслідування встановлено, що кременчуцький підприємець підшуковував на території області громадян, які ведуть аморальний спосіб життя, і переконував їх узяти на своє ім’я кредит, запевняючи при цьому що у подальшому повертати його не потрібно. Коли людина погоджувалася, він телефонував своїй спільниці,працівниці кредитного відділу однієї з банківських установ Кременчука, і домовлявся про якнайшвидше оформлення кредиту.

Третя учасниця організованої групи відповідала за пристойний вигляд підставних осіб, надаючи їм речі для перевдягання. Супроводжуючи вже переодягнених людей до відділення банку, жінка представлялася родичкою чи знайомою особи і контролювала хід їхніх дій. Учасники групи заздалегідь підробляли довідки про доходи, домовлялись про номери телефонів, на які телефонувала служба безпеки для перевірки правильності поданої заяви.

Члени організованої злочинної групи обвинувачуються за ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах організованою групою), ч.ч. 3, 4 ст. 358 (підроблення та використання завідомо підробленого документа), ч. 1 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України. У кримінальному провадженні – 14 епізодів.


Наверхнаверх