logo
dollar
euro

На Полтавщині сім’ї загиблих в АТО отримають пільги за рахунок міських бюджетів

12:33 08.02.2015 eye 725

6 лютого 2015 року виконавчий комітет Кременчуцької міської ради прийняв рішення "Про порядок надання пільг сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції".

Відповідно до цього рішення пільги на житлово-комунальні послуги надаватимуться сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції зі знижкою оплати 50 % в межах норм, передбачених чинним законодавством, за рахунок коштів міського бюджету (на оплату електроенергії, природного газу, послуг теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення, квартирної плати або експлуатаційних витрат, вивезення побутового сміття та рідких нечистот, користування ліфтом).

Надання пільг здійснюватиметься за списками, які надаватимуться до департаменту праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради управліннями праці та соціального захисту населення виконавчих комітетів Автозаводської та Крюківської районних рад, в які вносяться зміни в разі необхідності протягом року.

Пільги на житлово-комунальні послуги надаватимуться за місцем реєстрації у м. Кременчуці сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції зі знижкою оплати 50 %  без врахування пільг за рахунок субвенції з державного бюджету, передбачених чинним законодавством України, але не більше 100 %.

Нарахування пільг зазначеним категоріям громадян підприємствами-надавачами послуг проводитиметься за механізмом, що застосовується при розрахунку пільг ветеранам війни.

Площа житла, на яку надається знижка, при розрахунку плати за опалення та експлуатаційні витрати становить 21 кв. м площі на кожну особу, яка зареєстрована в житловому приміщенні і має право на пільги, та додатково  10,5 кв. м на сім’ю.

Пільги на комунальні послуги (гаряче та холодне водопостачання, водовідведення, опалення (теплопостачання), електропостачання,  газопостачання, вивезення побутових відходів та рідких нечистот, користування ліфтом) надаються на установлені соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами.


Наверхнаверх