logo
dollar
euro

У Полтаві "Інтелектуальна барахолка" знову збирає людей

9:24 16.01.2018 eye 604
У Полтаві "Інтелектуальна барахолка" знову збирає людей

Всі вже відійшли від Різдвяних свят. Настав час ворушитися і братися до діла. 8 лютого о 13:00 усіх охочих запрошують долучитися до "Інтелектуальної барахолки", яка буде проходити біля Художнього салону. А присвятять її Дню Святого Валентина.

Реєстрації учасників немає, тому долучитися може кожен. Приносити та продавати можна будь-що, стіл та стілець кожен приносить із собою. Зазвичай продають хенд-мейд, книги, картини, їжу. Взимку гарно розходяться млинці, кекси, печиво, чай та кава. Виручені з барахолки кошти перерахують Полтавському батальйону небайдужих

Нагадаю, що з червня 2014 року пройшло п’ять "Інтелектуальних барахолок". Перша відбулася на заході "Кадетаріум. Open air". Тоді організатори назбирали близько 1500 грн. Кошти надіслали Олександру Кобі, який на той час був поранений. Згодом вирішили проводити такі заходи постійно.

Також організатори влаштовували Благодійний вертеп на цих Різдвяних святах, на якому зібрали 1800 грн. Всі кошти перераховуються на допомогу хлопцям в АТО.

Спочатку барахолка була започаткована в інших містах України, а вже згодом ― у Полтаві. Засновниками цієї акції у нашому місті є Святослав Келим-Золотайко, Артур Ароян, Нато Мікеладзе. Барахолка ― це просто небайдужі люди, які допомагають українським військовим.

Отже,

ЩО: "Інтелектуальна барахолка".

КОЛИ: 8 лютого о 13:00.

ДЕ: напроти "Художнього салону" (вул. Жовтнева, 27).


Наверхнаверх