logo
dollar
euro

Що краще: нова квартира чи житло в старому будинку?

8:18 10.12.2019 eye 851
Що краще: нова квартира чи житло в старому будинку?

Покупцям вторинного ринку нерухомості, як правило, недоступні головні переваги мешканців новобудов.

Насамперед, мова йде про вартість вторинних квартир, які вище за ціною на нові об'єкти нерухомості. При цьому кожна квартира в будинках старої радянської споруди в більшості випадків потребує капітального ремонту. Мова йде не тільки про перебудову, а й про руйнівні роботи, проведення яких в новому будинку не передбачено. Приміром, у новобудові не потрібно здійснювати демонтаж старих оздоблювальних матеріалів, міняти системи комунікацій, а також організовувати інші заходи, які потребують додаткових фінансових витратах.

Саме тому купити квартиру в Ірпені від Linevich Group на http://linevichgroup.com.ua/ - це унікальна можливість придбати повністю підготовлене під "чистову" обробку нове житло, що дозволяє заощадити на ремонтних роботах. До переваг таких фінансових вкладень варто віднести можливість створення красивих сучасних фасадів, використання під час облаштування житла зручних ергономічних планувань, що дозволяють здійснювати обробку високоякісними будівельними матеріалами.

"Будуємо як для себе" - ось девіз компанії Linevich Group. Оскільки крім комфортного житла, фірма подбала про наявність на прибудинковій території сучасних і безпечних дитячих майданчиків, облагороджених зелених територій, парковок і паркінгів. Всі ці та багато інших переваг забезпечують комфортне проживання в передмісті.

"Будують як для себе" - так заявляють нові мешканці вже зданих Linevich Group будинків. Чудові дитячі майданчики, облагороджені зелені території, паркування і паркінги - компанія Linevich Group, що здійснює продаж квартир в Ірпені від забудовника, надає покупцям масу приємних і важливих для комфортного проживання в передмісті бонусів!

Комментарии

Оставить комментарий

Наверхнаверх