logo
dollar
euro

Завтра у Полтаві перепоховають Олександра Мочалова, який загинув під Іловайськом

3:08 19.10.2017 eye 1048

Про це повідомив у Фейсбук Полтавський Батальйон Небайдужих.

Похований боєць був у Дніпропетровську. Сьогодні, 6 лютого, машина з Полтави виїхала за тілом Олександра Мочалова.

"…Тато довго шукав його по ДНК і місяць тому милістю Божою знайшов... Ми служили панахиду за ним 15 січня, молилися, сумували, - йдеться на торінці ПБН. - Прийшов час попрощатися з ним на рідній землі. Оскільки перепоховання не є безкоштовним (не знаємо чому держава на себе це не бере...), то напишемо хто допоміг (не на правах реклами..., тут вона недоречна). Юрій Бублик надав автобус для перевезення, також проплачує декілька тисяч комунальним службам Дніпропетровська (тіло Сашка було захоронене у жовтні). Міська рада допомагає автобусом, караулом, катафалком. Владика звернувся з прохання до кафе, де буде обід, щоб ціни були патріотичними... Хто чим може - тим і допомагає. Разом проведемо нашого героя...

Наш волонтер Наталія Святцева супроводжує тата в цій нелегкій поїздці за сином. Ввечері тіло приїде до Свято-Успенський Кафедральний Собор Полтава, ми повідомимо пізніше коли це буде, хто може - прийдіть зустріти.

Всю ніч в храмі, як і має бути за церковними правилами, лунатиме молитва за упокій його душі. На 9 ранку розпочнеться Літургія. На 11 год панахида (оскільки чин похорону був звершений у Дніпропетровську, коли тіло захоронювали, а звершується він один раз, то ми будемо служити панахиду і прощатися з Олександром, який мав позивний «Віва»). Потім проведемо тіло до Краєзнавчого музею. Захоронений Олександр буде на Алеї героїв на Боженківському кладовищі".


Наверхнаверх