logo
dollar
euro

Львівський інді-гурт зіграє у Полтаві

12:03 22.01.2018 eye 249
Львівський інді-гурт зіграє у Полтаві

8 лютого о 19:00 львівський гурт "Один в каное" дасть концерт у "Villa Крокодила".

Один із організаторів концерту говорить, що запросити цю команду до Полтави було не надто просто. По-перше, музиканти не були впевненими, чи їх підтримають у місті центральної України, адже більшість їхньої аудиторії – з Заходу України або слухачі з ближнього зарубіжжя. По-друге, у гурту дуже щільний графік. Але після довгих перемовин львів’яни погодилися завітати до нашого міста.

Гурт "Один в каное" утворився в 2010 році у Львові. До колективу входило семеро осіб, та через деякий час він розділився на два незалежні гурти. З початкового складу залишилися лише Ірина Швайдак та Устим Похмурський, згодом до них примкнула Олена Давиденко. Тоді й сформувався сучасний склад колективу. Музиканти є частими гостями музичних фестивалів.

Назва гурту виникла випадково. Ірина (солістка гурту), читаючи в інтернеті матеріал про індіанців, зустріла одне з їхніх імен - Вікенінніш. В перекладі на українську воно звучало як "Один в каное", що їй дуже сподобалося, і вона вирішила використати його для назви колективу.


Наверхнаверх