logo
dollar
euro

Полтавська художниця продає свої роботи, щоб допомогти дітям загиблих захисників України

18:52 04.02.2015 eye 1073
Полтавська художниця продає свої роботи, щоб допомогти дітям загиблих захисників України

Благодійна виставка-продаж робіт полтавської художниці Наталії Сташкевич 3 лютого відкрилася у галереї Свято-Успенського собору. Усі кошти, отримані від реалізації робіт, будуть перераховані дітям, чиї батьки загинули, захищаючи Україну в зоні АТО.

"Дитяча" тема для Наталії Сташкевич - особлива. Кілька десятиліть вона навчала полтавських дітлахів малюнку та живопису у зразковій студії "Соняшник" Полтавського палацу дитячої та юнацької творчості. Цікаві розробки, нестандартні завдання, власна майстерність і вміння бачити особистість у кожній дитині - усе це зробило Наталію Миколаївну одним з кращих полтавських педагогів. З таким підходом не дивно, що навіть через багато років вона залишається справжнім другом для багатьох своїх вихованців. А багато її учнів нині - затребувані архітектори, творчі особистості, талановиті художники, знані не лише в Україні, а й за її межами. Сама Наталія Сташкевич говорить, що відчуває гордість і насолоду, коли її вихованці перевершують свого вчителя.

10968245_1617951665100129_1010147645_n

Тож природно, що своїм талантом пані Наталія вирішила допомогти саме дітям, постраждалим у цій війні. Полтавці та гості міста можуть придбати будь-яку з 40 представлених робіт.

- До нас звернулися організатори заходу - духовно-просвітницький центр ім. Паїсія Величковського - по інформацію щодо родин загиблих в АТО, - розказала полтавська волонтерка, представниця ГО "Є свідомі" Тетяна Рожкова. - З 56 сімей - саме стільки мужніх чоловіків Полтавщини вже поклали голову, захищаючи нас - для передачі адресної допомоги ми обрали чотири з найменшими дітками, 2010-2014 років народження.

Звісно, жодні подарунки чи солодощі не в змозі замінити дітям полеглих татусів. Але ця підтримка допоможе їм пережити горе, не зневіритися у людях, відчути небайдужість і вдячність суспільства за подвиг їхніх батьків.

До речі, полтавські митці вже не вперше допомагають своїм талантом воїнам АТО та членам їхніх родин. Так, під час інтернет-аукціону роботи молодих художниць Катерини Боняківської (її батько також загинув на Сході) та Віри Варвянської придбали представниці української діаспори у США, що дозволило закупити кровоспинний препарат CELOX для наших бійців. За словами представників громадського руху "Є свідомі", скоро відбудеться ще один благодійний аукціон для українців з американської, канадської та інших діаспор. Взяти участь у ньому зголосилося вже чимало відомих полтавських художників та майстрів декоративно-прикладної творчості.


Наверхнаверх