logo
dollar
euro

У Полтаві перевірили готовність мобільних груп оперативного реагування

12:16 04.02.2015 eye 646

3 лютого в обласному центі  проведено перевірку готовності обласної групи оперативного реагування до залучення у разі загрози надзвичайних ситуацій техногенного характеру на найважливіших об’єктах інфраструктури.  

Такі групи було створено з метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний час та особливий період, а також запобігання їх виникненню. Загалом в області створено 25 мобільних груп до складу яких входить 1450 фахівців та 398 одиниць техніки в кількості.

 Начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області Роман Кириленко розповів, що в групу, яка перевірялась учора, включено 30 одиниць спеціальної техніки. Забезпечують функціонування мобільних груп правоохоронці, в тому числі й кінологи,  електро- та газові служби служби автомобільних доріг та швидкої допомоги. Подібні групи створені у кожному районі області.

Голова Полтавської обласної Державної адміністрації Валерій Головко, беручи участь у перевірці, відзначив, що зібрана техніка та фахівці готові до виконання покладеної на мобільні групи місії.


Наверхнаверх