logo
dollar
euro

На Полтавщині створюватимуться шкільні клуби підприємництва

10:08 01.07.2013 eye 376
На Полтавщині створюватимуться шкільні клуби підприємництва

Це є можливим завдяки участі освітян регіону в  українсько-польському  проекті "Шкільна академія підприємництва -2" який реалізується у 2013 році. Фінансується він  завдяки проекту "Польська поміч" Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Співфінансованого Ценром Розвитку Освіти у рамках програми польського співробітництва для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП.

Проект спрямований на підтримку суспільно-економічного сталого розвитку України, шляхом реалізації заходів, які мають на меті підвищити рівень освіти і професійної кваліфікації вчителів через запровадження елементів підприємницької освіти учнів у школі.  Проект має на меті розвинути як в учнів, так і у вчителів  культуру  підприємництва, надати знання та навички для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі , розвинути професійну активність та підприємливість. Велике значення в реалізації таких програм є обмін досвідом її учасників.

Одним із заходів проекту "Шкільна академія підприємництва 2" став міжрегіональний семінар-тренінг, який проводився 27-30 червня 2013 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім.М.В.Остроградського. Темою семінару стали технології надання підтримки діяльності шкільних клубів підприємництва". Участь в ньому взяли вчителі економіки та практичні психологи Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

У семінарі взяли участь польські тренери Моніка Вервіцькаї та Здіслава Баранкевич,  керівник проекту  Ева Бобінська, вчитель-консультант Відділу розвитку суспільних і громадянських компетентностей Осередку Розвитку Освіти (ORE),  головний партнер проекту в Україні – Роман Шиян, директор Львівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

"Кінцевими споживачами" знань та навичок, отриманих в рамках полтавськими освітянами, проекту  мають стати члени  учнівських клуби підприємництва регіону, серед яких Комсомольський НВК ім. Л.І. Бугаєвської "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 – Ліцей"; Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців (м.Хорол); Полтавська гімназія №17; Полтавська ЗОШ І-ІІІ ступенів №18; Полтавський професійний ліцей; Полтавський професійний ліцей транспорту; Розсошенська гімназія; Устивицька ЗОШ І-ІІІ ступенів; Чапаєвська ЗОШ І-ІІІ ступенів.


Наверхнаверх