logo
dollar
euro

В облдержадміністрації обговорили мобілізаційні заходи на Полтавщині

14:20 17.10.2017 eye 803

2 лютого відбулася нарада у голови облдержадміністрації Валерія Головка, в якій взяв участь голова облради Петро Ворона.

Обговорювали хід проведення мобілізації на території області та готовність застосування загонів оборони для забезпечення територіальної оборони районів (міст) та їх забезпечення матеріально-технічними засобами; про переведення Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України в режим підвищеної готовності.

Зокрема, військовий комісар Полтавського обласного військкомату Борис Павлов доповів,  що понад 100 одиниць техніки, яка була в задовільному стані, вже передані в зону АТО. Але деякі керівники підприємств поставилися безвідповідально до військово-транспортного обов’язку. Серед підприємств, які знехтували техмобілізацією і полтавське КАТП-1628. Валерій Головко доручив головам райдержадміністрацій зібрати підприємців у своїх районах про провести з ними відповідну роз’яснювальну роботу з "ухилянтами".

Про виконання заходів, передбачених Положенням про єдину державну систему цивільного захисту, доповів перший заступник голови облдержадміністрації Олег Пругло. Зокрема, він відмітив, що в області створено 25 мобільних груп для оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Станом на 1 січня 2015 року проінвентаризовано 536 захисних споруд, що становить 43 % від загальної кількості.


Наверхнаверх