euro

Ворскла забула про перемоги

11:35 01.07.2013 eye 223

Передостанній, четвертий спаринг словенського збору провела полтавська Ворскла

Підопічні Василя Сачка зустрічалися зі словенською командою Рудар. Вперше, з часу зборів, тренерський склад ворсклян дав змогу зіграти основному складу весь матч повністю. Матч відбувся у Вельнє на домашній арені Рудара.

Ворскла - Рудар - 1:2
Ребенок 12 - Етеровіч 20, Подлогар 66
Ворскла: Непогодов, Лагос, Даллку, Курилов, Сапай, Ребенок (Громов, 52), Дедечко, Чеснаков, Кривошеєнко (Міщенко, 46), Маркоскі (Скляр, 63), Янузі (нападник на перегляді, 54).
30 червня. Веленє. Стадіон "Об Езеру".

Першими рахунок відкрили полтавці. На 12-й хвилині Павло Ребенок самостійно обіграв на фланзі захисників і вдарив точно по воротам. Воротар - був безсилим - 1:0. Практично одразу Дедечко мав шанс подвоїти рахунок, але не влучив у "рамку" з-за меж штрафного майданчика. На 20-й хвилині рахунок зрівнявся. Відзначився Етерович. Після цього почалися так звані гойдалки, в яких більше пощастило господарям поля. На 66-й хвилині Подлогар, який вийшов на заміну приніс перемогу Рудару - 2:1.

Ворскла знову не змогла перемогти суперника. Нагадуємо, що в чотирьох контрольних поєдинках біло-зелені зазнали три поразки та один раз зіграли внічию. Сподіваємося, перемоги команди Василя Сачка попереду - в чемпіонаті України.

У ворсклян залишається ще один спаринг у рамках  збору. 3-го липня вони зустрінуться з румунським "Чахлеулом". 5 липня команда повертається в Україну, а вже 14 липня полтавська команда стартує в новому чемпіонаті України матчем у Львові проти "Карпат".