logo
dollar
euro

У Полтавській міськраді вирішили не затягувати конфлікт, а "розібратися" з агресорами і терористами вже сьогодні

21:28 18.10.2017 eye 647

Позачергову сесію планували провести завтра, 3 лютого.

Однак, депутати зібрались вже сьогодні, повідомляє Інтернет-видання VPoltave.info. Ініціювали це депутати міської ради, які входять до фракції "Совість України" і які, власне, збурили своїм голосуванням громаду. Міський голова Олександр Мамай підтримав цю ініціативу своєї фракції.

Засідання розпочалось о 15.00. На сесії із 49 депутатів присутніми були 33. Депутати повторно розглянули рішення "Про підтримку "Звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського Парламенту, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Парламентської Асамблеї НАТО, Парламентської Асамблеї ОБСЄ, Парламентської Асамблеї ГУАМ, національних парламентів держав світу про визнання Російської Федерації державою – агресором", а так званих "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями".

За підтримку проголосували одноголосно, в тому числі підняв руку й міський голова Олександр Мамай.

Хоча тільки сьогодні зранку Інтернет-видання "Полтавщина" повідомило, що Олександр  Мамай хоч і вважає, що танки на Донбасі не купуються у магазині, а передаються сепаратистам Росією і що без підтримки Росії самопроголошені республіки сепаратистів не проіснували б. Але завтра під час засідання 48-ї сесії також буде утримуватися від голосування за підтримку рішення Верховної Ради до ООН та інших міжнародних інституцій про визнання Росії державо-агресором, а  "ДНР" і "ЛНР" - терористичними організаціями.

- На сьогоднішній день у мене немає жодної інформації окрім засобів масової інформації. Моя особиста думка на сьогоднішній день: політичні всі питання визначає Президент, Верховна Рада, а також Кабінет Міністрів України. Наскільки мені відомо, Верховна Рада визнання "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями не підтримала, наскільки мені відомо, Європа теж не підтримала, тому, мені б хотілося, щоб не втягували жодну місцеву громаду в політику. Як прийме рішення Верховна Рада, так ми і будемо користуватися, ― зазначив Олександр Мамай, відповідаючи на запитання журналіста видання.
Виникає сумнів,чи на той момент прочитав пан Мамай хоч назву документу, який ставив на голосування. У ній йдеться про підтримку рішення ВР, а не необхідність самим депутатам Полтави визначатись з агресорами і терористами. Якщо пан голова і його команда в міськраді не хотіли голосувати за документ, то краще б не включали його в порядок денний.

А так вийшло чергове збурення громади на порожньому місці. Бо, насправді, такий місцевий "одобрямс" рішень вищої політичної влади країни ну дуже тхне "совком".  Тоді найдрібніші профспілкова організація чи трудовий колектив  вважали за потребу підтримати кожне рішення партії і уряду. До речі, наразі таке саме діється в Росії.  

Зауважимо, що в сесійній залі міської ради три дні просиділи активісти, налаштовані  змусити депутатів провести позачергову сесію і прийняти "рішення про підтримку рішення". 


Наверхнаверх