logo
dollar
euro

Полтавській молоді пропонують помандрувати містами України

10:42 02.02.2015 eye 978
Полтавській молоді пропонують помандрувати містами України

Наше місто долучилося до всеукраїнського проекту "Твоя країна". Через місяць Полтава буде приймати молодь з інших міст, а самі полтавці можуть помандрувати та знайти друзів, весело провести час у Харкові, Дніпропетровську, Сумах та Хмельницькому.

Проект "Твоя Країна" – це кількаденні поїздки з насиченою програмою до обраного міста. Організатори обіцяють неординарні екскурсії, тренінги та ігри, зустрічі з відомими журналістами, митцями, бізнесменами, посиденьки в кав’ярнях, спільні походи в музеї та театри, а також нових друзів, знання та яскраві враження.

Датою початку проекту – 22 січня 2014 року, що, як кажуть самі організатори: "Вийшло символічно", адже саме в цей день ми з вами святкуємо День соборності України.

До участі у проекті запрошуються студенти та молодь віком від 18 до 28 років. Для цього потрібно лише заповнити анкету і  дочекатися запрошення від організаторів після формування складу групи.

Найближчі місяці є можливість поїхати до таких міст, як: Харків (20-22 лютого), Дніпропетровськ (27 лютого – 1 березня), Суми (27 лютого – 1 березня), Хмельницький (12-15 березня). Оскільки тепер до проекту долучилася і Полтава, то молодь з інших міст відвідає і її (7-9 березня).

Поїздка у Харків – 7-9 жовтня 2014 року (фото – vk.com.tvoja_krajina)
Організатори забезпечують учасників проживанням (вдома у місцевої молоді) і харчуванням (сніданки та вечері там, де учасник житиме, а кава-брейки – на аудиторних заходах).

Якщо учасник хоче помандрувати під час навчання чи роботи, то є організатори можуть надіслати офіційний лист про участь у проекті до відповідного університету чи роботодавця.
Витрати, які понесе учасник проекту – квитки до обраного міста і назад. Також провсяк радять прихопити гроші на екскурсії та сувеніри. Якщо людина дуже хоче прийняти  участь у проекті, але для неї це занадто дорого, то можна написати чи зателефонувати організаторам і вони обов’язково допоможуть.

Ольга Глушко, координатор у Полтаві та Миколаєві:


Ольга Глушко, координатор проекту у Полтаві та Миколаєві (фото – vk.com.tvoja_krajina)
Завдяки цьому проекту я побувала у таких містах, як Тростянець, Івано-Франківськ, Херсон, Снятин. Порада лише одна – отримувати задоволення, широко відкрити очі і серце та намагатися увібрати все, що можна, від міста і від людей, які оточуватимуть тебе протягом цих 3-ох днів.


Наверхнаверх