logo
dollar
euro

Нардеп від Полтави Сергій Каплін знову став "героєм" російських ЗМІ

5:05 17.10.2017 eye 3681
Нардеп від Полтави Сергій Каплін знову став "героєм" російських ЗМІ

Висловлювання цього пана зазвичай використовуються ЗМІ країни, яка фактично веде війну в Україні, щоб проілюструвати негативні тенденції в житті нашої держави та розкол в лавах влади. Судіть самі.

30 січня Правда.Ру розповіла своїм читачам, що нардеп від "Блоку Петра Порошенка" Каплін в ефірі одного з телеканалів заявив, "что войну в Донбассе развязали премьер-министр Украины Арсений Яценюк и глава СНБО Александр Турчинов. А списывают ее на Путина, потому что "им это удобно".

Російське видання посилається на антиукраїнський сайт "ПолитНавигатор". Цікаво, що цитування висловлювань пана Капліна видання підсумувало твердженням, "как сообщалось, в последнее время на Украине усиленно циркулируют слухи о том, что готовится новый государственный переворот".

До цього Правда.Ру у грудні минулого року писала, що Каплін звинуватив Яценюка "в геноциде украинского народа".

Популярним Каплін є й у lenta.ru. Там широко висвітлювались "походеньки" нардепа по полтавські мерії з сокирою і, знову ж таки, критичні висловлювання щодо Арсенія Яценюка. Каплін з сокирою став героєм і випуску новин російського "Первого канала" тощо. Прикладів занадто багато.

Навряд чи така увага до нардепа з боку російських ЗМІ радує його виборців.


Наверхнаверх