logo
dollar
euro

Шини "GoodYear" - ефективний союз безумовної якості

13:30 21.10.2017 eye 431
Шини "GoodYear" - ефективний союз безумовної якості

Заснований в 1898 році, цей концерн неухильно дотримувався політиці впровадження передових технологій у власне виробництво, що призвело до того, що шини goodyear сьогодні стали символом успішних інноваційних розробок у цій галузі.

Традиційний для підприємств Америки контроль якості продукції, що випускається доповнюється цікавими технологічними і конструкційними рішеннями, що дозволяють на порядок підвищувати конкурентоспроможність виробів, що випускаються. Зносостійкі і міцні покришки цієї торгової марки наразі б'ють всі рекорди за термінами експлуатації, що забезпечує стійкий попит на шини цього виробника як на американському, так і на європейському ринку. На думку фахівців, шини goodyear - це однозначний лідер на мокрих дорогах, так як подвійний малюнок на покришці забезпечує максимальні зчіпні характеристики з вологим дорожнім покриттям.

Бюджетні покришки Goodyear Dura Grip

Покришки DuraGrip були розроблені спеціально для малолітражних автомобілів з урахуванням їх потреб. Виходячи із ситуації з заторами у великих містах, була врахована необхідність виробляти різке початок руху і зупинку.

Ґума має високі показники стабільності, за рахунок чого знижується рівень шуму і відбувається надійне зчеплення колеса з вологим дорожнім полотном. DuraGrip майже беззвучно пересуваються по асфальту. Мають вони і високий показник зносостійкості, який дозволяє заощадити.

Серія DuraGrip показує непогані результати в дощову погоду на трасі, але, на жаль, не здатні впоратися з брудом. При контакті відбувається занос.

Моделі середнього споживчого класу

Огляд покришок GoodyearGoodyear Excellence є покришками високого рівня безпеки за рахунок нестандартного рішення протектора. Розробляючи цю серію, метою інженерів було домогтися безшумності покришок. Створивши технологію Dual-Block Shifting, вони домоглися успіху, застосувавши калібратор, який змінив конструкцію шини в тому місці, де відбувається стиковка з диском. У результаті шина рівномірно вмощується на диск, що іклюсує вібрацію в русі. Ширина і глибина канавок адаптована для контакту з дорожнім полотном і стійкості до аквапланування.

У порівнянні з аналогами інших виробників поле п'ятнадцятитисячного пробігу показник зносу значно нижчий. Шини так само підходять до авто з жорсткою підвіскою. Excellence чутливі до дорожніх нахилів, що забезпечує легке кермування автомобіля.

Для створення Goodyear OptiGrip використовувалася технологія Smart Wear. За рахунок цього вони перетворилися на покришки, які вирішили питання контролю автомобіля при пересуванні по мокрій дорозі, яку вони показують навіть при серйозному зносі шин. Верхній шар із канавками зношується, другий ідентичний шар, який проявляється під ним, продовжує виконувати ті ж функції. Під час експлуатаційного періоду відбувається постійна зміна малюнка без втрати якості гуми, і безпеку водіння залишається на належному рівні.

Преміум-клас

Метою розробки Goodyear Eagle F1 Asymmetric (XL) було використання їх на потужних автомобілях. Продумувалося не тільки якість, а й підвищення рівня комфорту шин. Були використані технології Cornegrip Technology, Active в комплексі зі спеціальними матеріалами, технологія яких використовується для розподілу навантажень на шини гоночних автомобілів. Такі покришки забезпечують маневреність, покращуючи зчеплення з дорогою.

Eagle F1 добре відводить вологу, забезпечує м'який хід і відсутність віддачі на рульове керування.


Наверхнаверх