logo
dollar
euro

AdrenalinFest у Полтаві: не в перше і не в останнє

13:06 30.06.2013 eye 1029
AdrenalinFest у Полтаві: не в перше і не в останнє

Злітна смуга колишнього військового аеродрому в Полтаві 29-30 червня перетворилась на  змагальний полігон для автомобільних видів спорту і навколо автомобільних розваг. У гості до полтавців завітав AdrenalinFest.

Учора віртуозність показали майстри стантрайдингу – трюковій їзді на мотоциклах. У рамках фестивалю проведений чемпіонат України з цього виду спорту, переможцем якого став киянин Денис Чередніченко.  Його земляки Андрій Головня та Славомир Хіхлінський посіли 2 і 3 місце відповідно.

У перший фестивальний відбувались змагання-виставки ретро та тюнінгу. Змагалися автомобілісти й в авто звуку - потужності аудіоапаратури, встановленій  у їхніх автівках. Усе було не по-дитячому. Велися спеціальні  вимірювання , а результати фіксував представник національного реєстру рекордів України. "Найгучніша" автівка (HyundayCoupe) виявилась у харків’янина Олега Кіна. Наступні три місця посіли  власники ВАЗів.

Центральна подія другого дня фестивалю – 3-й етап чемпіоната  України з drag-racing – гонок на прискорення.  Фінальні заїзди стартували о 14.00.

Музичною "родзинкою" фестивалю стали виступи гуртів  "С.К.А.Й" та "CountryAnApolis". Вхід на фестивальний майданчик був не безкоштовним.

Для довідки:

AdrenalinFest в Україні існує вже 4-й.  У 2010 році на трасі у м. Харків відбувся фФінал Кубка України з з drag-racing ( гоночне змагання, що є спринтерським заїздом на дистанцію в 402 метра (1/4 милі).  І на 2011 рік була розроблена концепція масштабного фестивалю на території злітно-посадкових смуг з бетонним покриттям, де можна дотриматись стандартів безпеки проведення змагань.

У 2011 15 травня в Запоріжжі, 26 червня в Полтаві та 17 вересня в Харкові у рамках започаткованого AdrenalinFest відбулись змагання кубку  України з drag-racing. У 2012 відбулись етапи змагань з гонок на прискорення  в Чугуєві і Полтаві.

У 2013 році у рамках AdrenalinFest відбулись і відбуватимуться наступні змагання:

19 травня Харків (аеродром Чугуїв) - 1-й етап з drag-racing;

29-30 червня Полтава - 3-й етап з drag-racing;

27 липня Чернігів - 5-й етап з drag-racing;

21 вересня Харків (аеродром Чугуїв) - Фінал змагань з drag-racing;

12-13 жовтня Полтава - Фінал Чемпіонату України з кільцевих гонок.


Наверхнаверх