logo
dollar
euro

Голова ОДА пропонує відправити на передову депутатів Полтавської міськради, які "не бачать доказів" російської агресії

16:57 30.01.2015 eye 955

- Такі дії депутатів інакше як підігріванням сепаратистських настроїв у місті не можна назвати, - зауважив голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко.

- Фактично цим голосуванням народні обранці підтримали і агресію Росії, і жорстокі вбивства мирного населення терористами ЛНР та ДНР. Це ганьба для міста і для всієї області! Це ляпас всій територіальній громаді. Бо в той час, як наші земляки у лавах збройних сил і добровольчих загонів захищають нашу країну від агресора, коли полтавці проводжають в останню путь кращих синів свого міста, котрі віддали своє життя за те, щоб жахи війни не докотилися до Полтави, депутати міської ради, як страуси, ховають голову в пісок і роблять вигляд, що нічого не відбувається. Виявляється, їм потрібні докази російської агресії. То я б пропонував тим депутатам Полтавської міської ради, які сьогодні утрималися від голосування, бо не бачать доказів військової агресії з боку Російської Федерації, вручити повістки й відправити їх на передову.

Такі слова очільника області передає прес-служба ОДА. Вони стали реакцію на те, що  сьогодні, підчас засідання 47-ї позачерговій сесії Полтавської міської ради, депутати провалили голосування щодо звернення України до ООН та інших міжнародних організацій з проханням визнати ДНР та ЛНР терористичними організаціями, а Росію - країною-агресором. Із 32  присутніх на сесії депутатів 20 проголосували "за", а 12 на чолі з міським головою утрималися від голосування.


Наверхнаверх