logo
dollar
euro

Петиція про усунення від керівництва ПНТУ ректора Онищенка набирає обертів

11:03 30.01.2015 eye 1876
Петиція про усунення від керівництва ПНТУ ректора Онищенка набирає обертів

26 січня 2015 року на сайті secure.avaaz.org з’явилася петиція, метою якої є звернення до Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та Міністра освіти та науки України Сергія Квіта стосовно усунення ректора ПНТУ Володимира Онищенка з посади.

За 4 дні існування петиція зібрала 388 підписів і ця цифра зростає. Наразі планується зібрати 500 підписів.

Автором петиції зазначено користувача Олексій з України. Вочевидь це один з небайдужих студентів або викладачів ПНТУ.

Необхідність зібрання підписів автор пояснює тим, що: "Ректор-регіонал, який отримав свою посаду в спадок від батька. Організував травлю викладачів (12 звільнено) та студентства Архітектурного факультету".

Серед числа тих, хто підписав петицію, можна знайти громадян Польщі та США. Це випускники вишу різних років, які працюють і мешкають за кодоном.

Посилання на петицію активно поширюється в мережі. Secure.avaaz.org існує з метою вирішення глобальних проблем та конфліктів. Він дозволяє громадянам усіх країн об’єднуватися навколо існуючих проблем і впливати на долю світу.

На сайті можна переглядати існуючі петиції та їх підписувати, а також створювати власні. Для цього необхідно лише вказати мету петиції, до кого вона звернена і чому вона важлива.

Нагадаємо, нещодавно Олександр Турчинов звернувся до Міністра освіти і науки України Сергія Квіта, з проханням розглянути скарги викладачів та студентів ПНТУ проти керівництва вузу. 29 січня відбулася зустріч Квіта з представниками техуніверситету. Міністр повідомив, що  неприбутковість архітектурного факультету не може бути підставою  для його закриття.


Наверхнаверх