logo
dollar
euro

Суд визнав голову Карлівської райдержадміністрації винним у корупції

4:01 21.10.2017 eye 616

29 січня апеляційний суд Полтавської області залишив без задоволення апеляційну скаргу голови Карлівської районної державної адміністрації, а постанову судді Карлівського районного суду, якою чиновника засуджено до адміністративного стягнення, – без змін.

Постанова набула законної сили, є остаточною й оскарженню не підлягає. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури з посиланням на заступника прокурора області Андрій Стойка.

Адміністративний протокол щодо зазначеного посадовця, який є державним службовцем 3 категорії 7 рангу, був складений працівниками УСБУ України в області за погодженням із прокуратурою, яка взяла участь у судовому розгляді справи.

"Голова райдержадміністрації, не повідомивши про наявний конфлікт інтересів свого безпосереднього керівника – голову облдержадміністрації, зобов’язав підконтрольний йому відділ освіти поза чергою погасити кредиторську заборгованість фізичній особі – підприємцю, яким посадовець був до призначення на посаду", - зазначив Андрій Стойка.

Голову Карлівської райдержадміністрації визнано винним у вчиненні корупційного адміністративного правопорушення за ст. 172-7 (порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів) КУпАП з накладенням штрафу на суму 170 грн.


Наверхнаверх