logo
dollar
euro

Полтавська ОДА допомогла землякам у зоні АТО закупити автозапчастини для санітарної роти на суму 140 тисяч гривень

23:39 23.10.2017 eye 697

29 січня Валерій Головко, голова Полтавської ОДА, провів нараду стосовно надання гуманітарної допомоги санітарній роті.

Олег Кучеренко, заступник командира 8-ї окремої автомобільної санітарної роти, повідомив, що полтавським санітарам терміново потрібні запчастини на ремонт автомобілів, які зараз працюють в зоні АТО.

"Зараз в АТО знаходиться 41 автомобіль і 86 полтавських санітарів, які вивозять поранених з передової. Зона відповідальності санітарів від с. Піски, до Донецького аеропорту та Маріуполя. Головне наше завдання швидко забрати якомога більше поранених хлопців, надати первинну меддопомогу і виїхати не потрапивши під обстріл терористів", – зауважив командир.

Зважаючи на те, що техніка постійно перебуває в зоні бойових дій і немає можливості вивезти її "на велику землю", ремонтувати доводиться на місці. Автомобілі потребують нових запчастин.

Валерій Головко сказав, що є можливість надати допомогу полтавцям, які перебувають в зоні АТО: закупити і передати необхідні запчастини для ремонту машин, а також направити механіків автотранспортного підприємства ОДА. Тому, автомобілі відремонтують швидше і вони знову відправляться на допомогу бійцям.

На даний час закуплено практично 90% запчастин, які найближчим часом будуть доставлені на місце дислокації санітарної роти.


Наверхнаверх